در مسیر پیشرفت


محمد حسن کاظمی متولد نهم بهمن ماه 1321 در شهر تهران …

پس از اخذ مدرک دیپلم، فعالیت خود را در سنین جوانی در کسوت فروشندگی لوازم خانگی آغاز می کند. علاقه به یادگیری و شوق پیشرفت باعث شد پله های ترقی را یکی بعد از دیگری و به سرعت سپری کند. کسب تجربه زیر نظر بزرگان بازار و تاجران بنام از وی تاجری با انگیزه و مستعد می سازد تا جایی که در سنین جوانی موفق به راه اندازی تجارت شخصی خود شده و بلافاصله اقدام به واردات کالا و انجام امور بازرگانی می نماید. در همین ایام و با سفرهای متعدد خارجی و داخلی و بازدید از خطوط تولید محصولات مختلف زمینه علاقمندی وی به معقوله تولید بیش از پیش آشکار می شود.

هر چند سابقه فعالیت سال های متمادی در بازار لوازم خانگی و کسب حسن اعتبار در بازار با موفقیت روبرو بوده اما تجربه تولید محصول توسط دیگران و فروش آن برای روحیه بلند پرواز او راضی کننده نبود. از همین روی بلافاصله به فکر ثبت نام تجاری خود و تولید و توزیع محصول در بازار می افتد.

در نهایت تجربه تولید آن سال ها وی را بر آن داشت تا در اوایل دهه هفتاد نشان تجاری عروس را با تنوع محصولات وارد بازار کند. در سال 73 صنایع تولیدی عروس با راه اندازی یک خط تولید ظروف کششی نچسب رسما شروع به فعالیت می کند. اما مسیر توسعه و پیشرفت برای او ادامه دارد تا در دهه نود بهره برداری از خط تولید ظروف دایکاست به سرانجام می رسد.

تنوع تولیدات سال به سال افزایش می یابد و کارخانه ها در مسیر اتوماتیک شدن گام بر می دارند اما روحیه کارآفرینی او کماکان به دنبال توسعه و پیشرفت است. در اواخر دهه نود و با بررسی نیاز بازار تولید محصولات کششی فورج نیز در دستورکار قرار می گیرد تا زنجیره تولید محصولات ظروف نچسب در گروه صنایع تولیدی عروس به تکامل برسد.

امروز گروه صنایع تولیدی عروس به عنوان یکی از بزرگ ترین و کامل ترین تولید کننده های ظروف نچسب در ایران شناخته می شود و حجم بالای تولیدات و تنوع محصولات آن پاسخگوی نیاز مشتریان است.

مسیر پیشرفت و توسعه برای محمدحسن کاظمی هم چنان ادامه دارد و در دهه چهارم تولید هدف گذاری با تکمیل زنجیره تامین با راه اندازی کارخانه های جدید می باشد که این مهم در دستور کار گروه صنایع تولیدی عروس قرار گرفته است.

مسیر پیشرفت و توسعه برای محمدحسن کاظمی همچنان ادامه دارد و در دهه چهارم تولید، هدف گذاری تکمیل زنجیره تامین با راه اندازی کارخانه های جدید در زمینه تزریق دایکاست و تولید درب شیشه ظروف به سرانجام رسیده است. به دلیل خودکفایی در تامین بخشی از مواد اولیه مورد نیاز، بهره برداری از خطوط تولید جدید در گروه صنایع تولیدی عروس نویدبخش دستیابی به سطح بالای کیفیت می باشد. که قطعا این مسیر به همین جا ختم نخواهد شد.

ادامه دارد …

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *